Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kto nie na ziołowych preparatów alkoholowych. Nasze babcie miały je w kredensach na wypadek różnych dolegliwości. Korzystały z nich po obfitych czy ciężkich posiłkach. Rozgrzewały wychłodzone srogą zimą organizmy. Wcierały w bolące miejsca albo zwyczajnie zaprawiały alkohol, nadając mu wyrazistość, smak, aromat. Nasze zaprawki alkoholowe pochodzą z czystych terenów Podlasia i składem nawiązują do starych receptur zielarskich. Sprawdzą się w każdym domu.

Zaprawki ziołowe do alkoholu

Zaprawki do alkoholu z najlepszych ziół

Zioła i alkohol – ten zgrany duet znany jest od stuleci. Zioła z alkoholem w odpowiednim połączeniu zyskują intensywniejsze działanie, a także o wiele głębszy aromat. Zaprawki ziołowe były stosowane na szlacheckich dworach, a także w klasztorach. Dziś ich działanie możesz sprawdzić również Ty!

Jak stosować zaprawki ziołowe?

Używanie ziołowych zaprawek do alkoholu jest bardzo proste. Zioła wystarczy zmieszać z cukrem oraz alkoholem, a następnie dokładnie wymieszać. W zależności od rodzaju zaprawki ziołowej, czas oczekiwania na dojrzenie napoju może trwać od 1 do 3 miesięcy. Pamiętaj, że dokładny sposób przygotowania nalewki ziołowej może różnić się w przypadku rozmaitych ziół.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl