O nas

Mięta i miód SosnowiecMięta i miód oferuje przede wszystkim żywność ekologiczną, która nie zawiera syntetycznych dodatków, sztucznych barwników, szkodliwych konserwantów, nie jest modyfikowana genetycznie i wolna od pozostałości pestycydów.

To produkty o oryginalnym, wyrazistym smaku, pochodzące z rejonów ich naturalnego występowania. Produkty posiadające certyfikaty ekologiczne dają konsumentom gwarancję legalności i bezpieczeństwa.

Naszą kluczową marką żywności ekologicznej jest BIO PLANET, będąca liderem rynku polskiego w zakresie produkcji i dystrybucji żywności ekologicznej. Firma od 2006 roku oferuje certyfikowane produkty ekologiczne.

Zdrowa żywność BIO PLANET poddawana jest szczegółowej kontroli przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące żywność ekologiczną. Ponadto, posiadamy również produkty innych uznanych producentów żywności bio, m.in.: Alce Nero, Amylon, Bio PlaneteBio Food, Cocoa, Cocomi, Dary Natury, Lebensbaum, Natumi, Terrasana, Vivani czy Zwergenwiese.

Wnętrze Mięty i miodu wypełnia zapach ziół. To nasz znak rozpoznawczy. Mamy ich naprawdę dużo (i sypkich, i w saszetkach), bo je po prostu kochamy! Podobnie jak miody, przyprawy i naturalne kosmetyki.

Skoro tu jesteś, to znaczy, że poszukujesz. Wierzymy, że nasz sklep jest celem Twojej podróży :)

Ceny w sklepie stacjonarnym mogą nieznacznie różnić się od cen internetowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl